Roermond City Triathlon

Donderdag

29 SEPTEMBER 2022

Organisatie

Leden en contactpersonen van de organisatie

Functie Email
Voorzitter / hoofdcoördinatie Martijn Noldus voorzitter@roermondcitytriathlon.nl
Penningmeester Michiel van der Eerden penningmeester@roermondcitytriathlon.nl
Secretaris Jeroen van der Eerden secretaris@roermondcitytriathlon.nl
Vrijwilligers Ron Toussaint vrijwilligers@roermondcitytriathlon.nl
Inschrijving, uitslagen en jury Peter van Hulzen info@roermondcitytriathlon.nl
Gezondheid en Veiligheid Huub Boosten veiligheid@roermondcitytriathlon.nl
Communicatie (marketing, PR en website) Huub Boosten, Thijs Bastings communicatie@roermondcitytriathlon.nl
Sponsoring Jeroen van der Eerden, Leo Geujen, Hetty Horbach sponsoring@roermondcitytriathlon.nl
Feestcommissie (sfeer, accommodatie en aankleding) Martijn Noldus voorzitter@roermondcitytriathlon.nl
Logistiek, parcours en vergunningen Joost Levie logistiek@roermondcitytriathlon.nl
NTB contacten Michiel van der Eerden penningmeester@roermondcitytriathlon.nl
Clinics Dennis Geraedts info@roermondcitytriathlon.nl
Tijdregistratie en website Dennis Geraedts info@roermondcitytriathlon.nl